fbpx College Essay For Interior Design Persuasive Essay Outline Apa Format Black Holes And Baby Universes And Other Essays Epub Books Definition Response Literature Essay Short Essay On Quaid E Azam For Class 1 Best Creative Essay Editing Site For Mba
Се Вчитува

Coworking

Да се работи од дома е досаднооо!

Нов работен простор!

Работата од дома стана тренд во денешните денови. Со текот на времето, тоа станува досадно, а луѓето сакаат да го променат работниот амбиент. Затоа, ние во iSolve излеговме со нов работен простор посветен на програмери, дизајнери, креативци, новинари и слично, да доживееме нови простори, нови колеги и да создадеме заедница што ќе може да ја сметаме за корисна за нашите идни можности.

Без разлика дали сте хонорарец или вашето работно место е далеку од вашиот дом, или сакате само да го промените канцеларискиот простор за еден ден или два, ние нудиме работни простории на час, дневно, месечно или годишно ниво. Проверете ги нашите удобности и галеријата за да добиете чувство за тоа што можете да очекувате!

Join our coworking spaces slack channel

Удобности

Достапна локација

Лоцирани сме надвор од Универзитетот на УЈИЕ што е достапна локација, било да е тоа со велосипед, е-скутер или транспорт со комбе!

Панорамски поглед

Тераса од 150м2 со поглед кон прекрасната Шар планина и долината Полог за да ве инспирираме!

Бесплатен Паркинг

Иако ве охрабруваме да бидете еко-френдли, сепак резервиравме неколку паркинг места за вас!

Оптички Интернет

Супер брз оптички интернет, да ги задоволи вашите потреби! Брзина до 300мбп/с!

Meeting Room XL

Посебен простор за вашите состаноци со вашиот тим или конференциски повици за време на вашата работа. (TV✅)

Meeting Room S

Дополнителна помала сала за состаноци, за да не ги пропуштате вашите важни состаноци!

Посветена маса

Ако сте тип на личност која не сака да гo менува своeто место многу често.

Принтер

На програмерите можеби нема да им треба, но на архитекти или менаџери за продажба сигурно!

Клима уред

Температурно контролирана околина за одржување на нивото на вашата лична удобност.

Стоечки маси

Истражувањата велат дека користењето стоечко биро може да има импресивни придобивки за здравјето.

Кујна

Кујна и трпезарија за оние кои не сакаат да ја напуштат канцеларијата или сакаат да ја донесат својата храна.

Личен шкаф

За соработниците со подолг престој, нудиме сигурност за нивните лични работи.

Вендинг машина

Вендинг машина за вас, да ја пополните вашата дневна доза на кафе!
Или чај, зошто да не!

Просторија за пушење

Голема тераса за пушачите да паузираат и во меѓувреме, да размислуваат за да се откажат од пушењето!

Тоалети

Четири тоалети што можат да ги користат соработниците и персоналот на iSolve.

Icon Image

Лејзи бег

Лејзи бег за да одморите или да дремете и да ги наполните батериите! Или да измислите идеи за нови нешта.

Места наоколу

Одлични кафулиња, ресторани и продавници што можете да ги посетувате за време на вашите паузи.

Универзитети во близина

 Две од најголемите универзитети како УЈИЕ и ТУ, са во близина од 300м.

Перални

Пет абтоперални во радиус од 100 метри. Измијте го вашиот автомобил додека вие работите!

Одлична заедница

Одлична можност да запознаете нови креативни, паметни и искусни колеги.

Доживејте го просторот преку слики

Погледнетеги Цените на Пакетите за Coworking

Достапни цени за секого

Дневни

Најдете си место!
5
 • Кујна & Бар
 • Бесплатен WiFi

Неделно

Многу да се направи!
20
Заштедете 20% (1 ден) *
 • Сите дневни опции
 • 1 Час Митинг Рум / Дневно
 • Принтер
*5 работни дена по ред од датумот на резервација

10 Дена

Многу работа, ми треба повеќе време!
40
Заштедете 20% (2 дена) *
 • Сите дневни опции
 • 2 Часа Митинг Рум / Дневно
 • Принтер
 • Личен шкаф

*10 различни работни дена во рок од еден месец од резервираниот датум

Месечно

Завршетего вашиот пројект!
70
Заштедете 30% (6 дена) *
 • Сите 10 Дневни опции
 • Плаќаш по маплце
 • Завршетего вашиот пројект!

*1 месец од резервираниот датум

Годишно

Бидете дел од нас!
756
Заштедете 40% (до 100 дена)
 • Сите Месечни oпции
 • Ти си дел од нас!
Популарни

Посветена Маса Месечно

Резервирај го твоето место!
120
 • Кујна & Бар
 • Бесплатен WiFi
 • 2 Часа Митинг Рум / Дневно
 • Принтер & Шкаф

Посветена Маса Годишно

Тоа е моето место!
1152
Заштедете 20% (2 месеци)
 • Кујна & Бар
 • Free Wifi
 • 2 Часа Митинг Рум / Дневно
 • Принтер & Шкаф

Студентски проекти

Always welcomed
0
Бесплатно секогаш!
 • Кујна & Бар
 • Бесплатен WiFi
 • Working Table

Meeting Room S

Полудневен или дневно
10 / 15
Пол. Ден / Цел Ден
 • Четири места
 • Бесплатен WiFi
 • Приватна тераса

Meeting Room XL

Полудневен или дневно
15 / 20
Пол. Ден / Цел Ден
 • Шест места
 • Бесплатен WiFi
 • ТВ
 • Веб Камера

Класа

Полудневен или дневно
20 / 30 Пол. Ден / Цел Ден
 • Осум Места
 • Бела Табла
 • Приватна тераса
 • Бесплатен WiFi

Резервирај Сега


  Можеби сакате да знаете што прави iSolve?

  Coworking Spaces FAQ

  Што ако не сум во ИТ секторот?

  iSolve Coworking е отворен за професионалци од најразновидните области, ние не сме само за ИТ професионалци

  Кои се цените на пакетите?

  Ве молиме погледнете го нашиот дел за цени во овој линк.

  Што ако мојот состанок трае повеќе од еден час предвиден во мојот пакет

  Може да земете дополнителен час, секој дополнителен час во салата за состаноци чини 3€.

  Дали „coworking“ значи дека треба да работам со други во просторот?

  Тоа значи дека можете да работите во просторот додека сте опкружени со други луѓе кои работат на свои проекти. Ќе одлучите дали сакате да се дружите или само да се занимавате со сопствен бизнис.

  Кое е вашето работно време?

  Работиме од 08:30 до 16:30 од понеделник до петок.
  Во сабота, недела и празници сме затворени!

  Како можам да го користам 10 дневниот план?

  Имате можност да изберете 10 дена во период од 1 месец од датумот на резервација.

  Дали треба да потпишам договор?

  Потребно е да го прочитате и да се согласите со Кодексот на однесување со сите правила и прописи на iSolve Coworking

  Колку е брз интернетот?

  Имаме супер брз и неограничен оптички интернет со брзина од 300Mbps.