fbpx
Po Ngarkohet

Coworking

Puna nga shtëpia është e mëëërzitshme!

Hapësirë e re pune!

Puna nga shtëpia është bërë trend në ditët e sotme. Me kalimin e kohës ajo fillon të bëhet e mërzitshme dhje njerëzit duan që të ndrojnë ambientin e tyre të punës. Mu për këtë iSolve erdhi me hapsira të reja të punës të dedikuara për zhvillues, dizajnerë, njerëz kreativ, gazetarë dhe ngjashëm që të provojnë hapsira të reja, koleg të rinj dhe të krijojnë një komunitet të shkëlqyer i cili mund të jet i dobishëm për mundësitë tona në të ardhmen.

Nëse jeni profesionist i pavarur ose vendi juaj i punës është larg nga shtëpia juaj, ose thjesht doni të ndryshoni hapësirën tuaj të zyrës për një ose dy ditë, ne ofrojmë hapësira pune në bazë për orë, ditore, mujore ose vjetore. Ju lutemi shikoni komoditetet tona dhe galerinë për të marrë një ndjenjë të asaj që mund të prisni!

Join our coworking spaces slack channel

Komoditetet

Lokacion i arritshëm

Gjendemi jashtë Univezitetit të UEJL'së që është një lokacion i arritshëm, qoftë me biçikletë, e-skuter, apo transport furgoni.

Pamje Panoramike

Tarracë prej 150m2 me pamje nga mali i bukur i Sharrit dhe Fushëgropa e Pollogut për t'ju frymëzuar!

Parkim Falas

Edhe pse ju inkurajojmë të jeni eko-miqësor, ne përsëri kemi rezervuar disa hapsira parkingu për ju!

Internet Optik

Internet optik super i shpejtë, që plotëson nevojat tuaja! Shpejtësi deri në 300mbp/s!

Meeting Room XL

Hapsirë special për mbledhje me ekipin tuaj, apo konferenca të ndryshme për gjatë punës. (TV✅)

Meeting Room S

Sallë shtesë e mbledhjeve, më e vogël, që të mos humbisni mbledhjet tuaja të rëndësishme!

Tavolinë e Përkushtuar

Nëse jeni person që nuk dëshironi të ndryshoni vendin tuaj shumë shpesh.

Printer

Programerët mund të mos kenë nevojë për të, por arkitektët ose menaxherët e shitjes me siguri kanë!

Kondicioner

Ambient me temperaturë të kontrolluar për të ruajtur nivelin e komoditetit tuaj personal.

Tavolina të larta

Hulumtimet thonë se përdorimi i tyre mund të ketë përfitime mbresëlënëse për shëndetin.

Kuzhinë

Kuzhinë dhe hapsirë ngrënieje për ata që s'duan të dalin jashta ose duan të sjellin ushqimin.

Dollap personal

Për bashkëpunëtorët me qëndrim të gjatë, ofrojmë siguri për sendet e tyre personale.

Makinë shitëse

Makinë shitëse për ju që të përmbushni dozën ditore të kafesë!
Apo çait pse jo!

Zona për pirjen e duhanit

Terracë e madhe për duhan pirësit, të bëjnë një pauzë dhe ndërkohë të mendojnë ta lënë duhanin!

Tualete

Katër tualete që mund të përdoren nga kolegët dhe stafi i iSolve.

Icon Image

Lejzi beg

Lejzi beg që ju të bëni një pushim ose një sy gjumë, dhe të mbushni bateritë! Ose thjesht mendoni ide të reja.

Vende përreth

Kafene, restorante dhe dyqane të shkëlqyera për t'i vizituar gjatë pushimeve tuaja.

Universitete në afërsi

Dy nga univerzitetet më të mëdhaja si UEJL dhe UT, janë në afërsi prej 300m.

Auto Larje

Pesë larje makinash brenda 100 metra. Lani makinën tuaj përderisa ju punoni!

Komuniteti i shkëlqyer

Një mundësi e shkëlqyer për të takuar kolegë të rinj krijues, të zgjuar dhe me përvojë.

Përjetoni hapësirën përmes imazheve

Shihni Çmimet e Paketave për Coworking

Çmime të volitshme për të gjithë

Ditore

Gjeni vetes një vend!
5
 • Kuzhinë & Bar
 • WiFi Falas

Javore

Shumë për të bërë!
20
Kurseni 20% (1 ditë) *
 • Gjitha opsionet ditore
 • 1 Orë Meeting Room / Ditore
 • Printer
*5 ditë pune rresht nga data e rezervimit

10 Ditë

Shumë për të bërë, më duhet më shumë kohë!
40
Kurseni 20% (2 ditë) *
 • Gjitha opsionet ditore
 • 2 Orë Meeting Room / Ditore
 • Printer
 • Dollap personal

*10 ditë të ndryshme pune brenda një muaji nga data e rezervimit

Mujore

Mbaroni projektin tuaj!
70
Kurseni 30% (6 ditë) *
 • Gjitha opsionet 10 Ditore
 • Paguan më pak
 • Mbaroni projektin tuaj!

*1 muaj nga data e rezervimit

Vjetore

Bëhuni pjesë e jona!
756
Kurseni 40% (deri në 100 ditë)
 • Gjitha opsionet Mujore
 • Ju jeni pjesë e jona!
I kërkuar

Tavolinë e Përkushtuar Mujore

Rezervo vendin tënd!
120
 • Kuzhinë & Bar
 • WiFi Falas
 • 2 Orë Meeting Room / Ditore
 • Printer & Dollap

Tavolinë e Përkushtuar Vjetore

Ai është vendi im!
1152
Kurseni 20% (2 muaj)
 • Kuzhinë & Bar
 • Free Wifi
 • 2 Orë Meeting Room / Ditore
 • Printer & Dollap

Projektete studentore

Always welcomed
0
Gjithmonë falas!
 • Kuzhinë & Bar
 • WiFi Falas
 • Working Table

Meeting Room S

Gjysmë ditore ose ditore
10 / 15
Gjys Dite / Tan Ditën
 • Katër vende
 • WiFi Falas
 • Tarracë private

Meeting Room XL

Gjysmë ditore ose ditore
15 / 20
Gjys Dite / Tan Ditën
 • Gjashtë vende
 • WiFi Falas
 • TV
 • Ueb Kamerë

Klasë

Gjysmë ditore ose ditore
20 / 30 Gjys Dite / Tan Ditën
 • Тетë vende
 • Tabela e bardhë
 • Tarracë private
 • WiFi Falas

Rezervo Tani


  Ndoshta dëshironi të dini se çfarë bën iSolve?

  Coworking Spaces FAQ

  Çka nëse nuk jam në sektorin e IT?

  iSolve Coworking është i hapur për profesionistë nga fusha më të ndryshme, ne nuk jemi vetëm për profesionistët e IT.

  Cilat janë çmimet e paketave?

  Ju lutemi referojuni seksionit tonë të çmimeve në këtë link.

  Çka nëse takimi im zgjatë më shumë se një orë e parapame në paketën time

  Mund të merrni një orë shtesë ,çdo orë shtesë në sallën e mbledhjeve kushton 3€.

  A do të thotë 'coworking' që unë duhet të punoj me të tjerët?

  Do të thotë që ju mund të punoni ndërsa jeni të rrethuar nga njerëz të tjerë që punojnë në projektet e tyre. Ju do të vendosni nëse doni të bëni miq apo thjesht të merreni me biznesin tuaj.

  Cili është orari juaj i punës?

  Jemi të hapur nga ora 08:30 deri në 16:30, nga e hëna në të premte.
  Të shtunave, të dielave dhe festave jemi të mbyllur!

  Si mund ta shfytëzoj planin 10 ditorë?

  Ju keni mundësinë të zgjidhni 10 ditët që ju nevojiten brenda një periudhe 1 mujore nga data e rezervimit.

  A duhet të nënshkruaj një kontratë?

  Duhet të lexoni dhe të pajtoheni me Kodin e Sjelljes me të gjitha rregullat dhe rregulloret e iSolve Coworking

  Sa i shpejt është interneti?

  Kemi një internet fiber optik super të shpejtë dhe të pakufizuar me shpejtësi prej 300 Mbps.